Belcar Zolder: Van Hooydonk snelste in eerste kwalificatie

ZOLDER - Lang zag het er naar uit dat Anthony Kumpen meteen de toon zou zetten met de gloednieuwe Mercedes SLS AMG, maar dat was buiten Jeffrey van Hooydonk en zijn #007 'James Bond' Barwell Aston Martin gerekend. De snelle Belg -vorig jaar nog aan de slag bij KRK- ging tegen het einde van sessie de Mercedes voorbij met een tijd die...0.007 sneller was. Marc Goossens plaatste de ProSpeed Porsche voorlopig op een derde plaats, met een achterstand van twee tienden op de pole.
Niels Lagrange was de snelste in de GT3B-klasse met de Lamborghini van DVB Racing, en datzelfde team heeft voorlopig ook de pole in GT Open met Chrysler Viper van Lumbeeck/Langeberg.
De tweede kwalificatie gaat over een klein uur van start.
Baku-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
S
Stijn Vermeulen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Spa Six Hours: Titelstrijd kan starten in Belcar Historic Cup

Wilskracht en volharding bezorgen GTE Racing een prachtige tweede plaats in de Super Sport-klasse van de 24 Hours of Zolder

Belcar Historic Cup ‘powered by St. Paul ERU’ tijdens 24H Zolder

Laurens Vanthoor: "Bijzonder goed team, een fantastische wagen die geen krimp gaf en vier fantastische teamgenoten!"
Meer nieuws
31-08




