Belcar: Drie keer Lamborghini voor JD Competition!
ANTWERPEN - De tweede auto van JD Competition in de Belcar-competitie wordt bestuurd door Danny de Laet en Tim Verbergt. Een derde Gallardo is voor Kurt Thiers en Joost Vollebergh. Dat maakte het raceteam uit Antwerpen donderdag bekend.
Al enkele weken werd volop nagedacht over dat mysterieuze "Antwerpse team" dat met Lamborghini richting Belcar zou trekken. Vanavond was het dan eindelijk 'le moment suprême' in de Industria in Antwerpen.
JD Competition komt in het Belgian GT Championship, zoals Belcar nu officieel heet, aan de start met maarliefst drie Lamborghini's Gallardo GT3. Het was al bekend dat Patrick Ceusters en Henk Haane één van de Italiaanse sportwagens zou besturen.
Foto's volgen later! Stay tuned!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Spa Six Hours: Titelstrijd kan starten in Belcar Historic Cup

Wilskracht en volharding bezorgen GTE Racing een prachtige tweede plaats in de Super Sport-klasse van de 24 Hours of Zolder

Belcar Historic Cup ‘powered by St. Paul ERU’ tijdens 24H Zolder




