Veelvoudig Nederlands kartkampioen met nieuw avontuur

Veelvoudig Nederlands kampioen Jean-Pierre Wouters is geruime tijd geleden begonnen aan een nieuwe uitdaging: het bouwen van een eigen auto voor deelname in de autocross aan het NK Sprint. Na maanden van keihard werken is de bolide klaar: het resultaat mag er zijn. Jean-Pierre Wouters legde tegenover RaceXpress.nl uit: “Iets meer dan een jaar geleden zijn we begonnen met de ontwikkeling en bouw van onze eigen auto, voor het NK Sprint 1600. En inmiddels is de auto klaar. In oktober hebben we al een aantal tests afgelegd. De auto is compleet, dus inclusief body en chassis, door ons zelf ontwikkeld en gebouwd.”
Technische gegevens:
Constructeur: WMS Wouters Motor Sport
Auto type: WMS JP01
Voorzijde: dubbele draagarmen WMS
Achterzijde: driepunts ophanging WMS
Aandrijf lijn: ketting tandwiel WMS
Schokbrekers: Reiger racing suspension
Gewicht: 401 kg (regl. 400kg)
Motor: Kawasaki ZX14 FDK racing engines.
Uitlaatsysteem: Bull SP

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





