Autosport NL • Autosport NL Diversen

Nelsinho Piquet rijdt met Lotus Formule 1 auto tijdens Rotterdam Racing !

Uitgegeven door Tim Biesbrouck • 16 juli 2005 06:12

Piquet jr. in zijn GP2 bolide
De Nederlandse Braziliaan of Braziliaanse Nederlander Nelsinho Piquet ( 19 jaar ), een coureur met een dubbele nationaliteit dankzij zijn Nederlandse moeder ( Sylvia Tamsma ) en Braziliaanse vader ( drievoudig Formule 1 wereldkampioen Nelson Piquet ), zal op zondag 7 augustus 2005 in actie komen tijdens Rotterdam Racing 2005 op het speciaal voor dit evenement aangelegde stratencircuit in de Maasstad. De deelname van Nelsinho Piquet aan dit unieke evenement is tot stand gekomen door een initiatief van de Official Fan Club Nelsinho Piquet Nederland. De fan club zelf zal uiteraard ook aanwezig zijn tijdens dit evenement, en in twee verschillende stands, in de paddock en langs het parcours, zullen diverse items voorhanden zijn.

Nelsinho Piquet zal tijdens Rotterdam Racing met de Lotus 101 Formule 1 auto uit 1989 een demonstratie geven, en heeft daarmee de eer om met deze voormalige Formule 1 auto van zijn vader Nelson Piquet in actie te komen in Nederland, wat voor Nelsinho Piquet in verband met zijn Nederlandse nationaliteit een zeer speciale betekenis aan deze deelname geeft.

Nelson Piquet mogelijk ook aanwezig tijdens Rotterdam Racing
Ook Nelson Piquet is uitgenodigd door de organisatie van Rotterdam Racing, maar in verband met de lancering van een nieuw product van Autotrac, het bedrijf van Nelson Piquet, zal pas op het laatste moment duidelijkheid zijn over zijn deelname. Uniek fotomateriaal en speciale nieuwsitems over Nelsinho Piquet, vader en zoon Piquet, de Lotus 101 en Rotterdam Racing is te vinden op de websites www.nelsinho-piquet.com , www.nelsinho-piquet.nl , en www.rotterdamracing.nl.

GP2 raceserie, coureur staat centraal in voorloper van Formule 1
Nelsinho Piquet, vorig jaar Brits Formule 3 kampioen, komt dit jaar in de nieuwe GP2 raceserie uit voor het Hitech Piquet Sports team (Autotrac/Oi/SABTrading/Taurus/Unicard ), een raceserie welke door insiders wordt gezien als de bakermat van de Formule 1. In deze nieuwe GP2 raceserie zijn in vergelijking met de Formule 1, de onderlinge verschillen tussen de deelnemende teams kleiner, aangezien alle teams met eenzelfde chassis ( Dallara ),motor ( Renault-Mecachrome ) en bandenmerk ( Bridgestone ) aan de nieuwe GP2 Serie zullen deelnemen. De coureur staat centraal ,strijd en spanning tot aan de laatste GP2 race mag dan ook verwacht worden.

Formule 1-coureur het uiteindelijke doel van Nelsinho Piquet
Nelsinho Piquet heeft inmiddels al enkele keren getest voor verschillende Formule 1 teams, ondermeer het BMW-Williams Formule 1 team (in 2003 en 2004), en meer recentelijk het Lucky Strike B.A.R.-Honda Formule 1 team (februari 2005). De verrichtingen van Nelsinho Piquet in de GP2 raceserie worden dan ook door alle Formule 1 teams met speciale belangstelling gevolgd.

Meer informatie over Rotterdam Racing is te vinden op: www.rotterdamracing.nl. Uiteraard zal RaceXpress jouw helemaal up-to-date houden over dit unieke evenement!

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS