Legendarische Group C bolides naar Historic Grand Prix Zandvoort 2014

ZANDVOORT - Na twee succesvolle edities van de Historic Grand Prix Zandvoort op Circuit Park Zandvoort, kan men zich volgend jaar opmaken voor een nog grote klasse binnen het succesvolle evenement. Er is bekendgemaakt dat de Group C Racing Series eind augustus het circuit tussen de Zandvoortse duinen aandoet. Onder de Group C Racing Series rijden bijvoorbeeld bolides als de Mercedes C11, Porsche 962C, Jaguar XJR16, Nissan R90CK en Lancia LC2.
De derde editie van de Historic Grand Prix Zandvoort wordt verreden tussen 29 en 31 augustus 2014. Daarnaast is de Group C Racing Series ook te bewonderen tijdens de Spa Classic, 24 uur van Le Mans, Silverstone Classic en Dix Mille Tours op Paul Ricard.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





