Laatste nieuws
• Oliver Bearman kijkt uit naar komst van Rafael Camara bij Haas: "Haas is een geweldige plek om te beginnen"• Alisha Palmowski pakt vijfde overwinning van het seizoen in F1 Academy in Austin, Nina Gademan tweede + UITSLAG• Mercedes ruikt kansen in Austin: Kimi Antonelli nadert Ferrari, George Russell jaagt op aansluiting• Charles Leclerc tempert verwachtingen na sterke vrijdag in Austin: "Verstappen en Antonelli zien er ook erg sterk uit"• Andrea Kimi Antonelli kalm richting titel: “Dit jaar heb ik niets meer geforceerd”• FIA-president Mohammed Ben Sulayem verwacht binnen enkele maanden duidelijkheid over V8-motoren• Max Verstappen worstelt met afstelling Red Bull na eerste twee trainingen in Austin: "Er is nog werk te doen"• Oliver Bearman kijkt uit naar komst van Rafael Camara bij Haas: "Haas is een geweldige plek om te beginnen"• Alisha Palmowski pakt vijfde overwinning van het seizoen in F1 Academy in Austin, Nina Gademan tweede + UITSLAG• Mercedes ruikt kansen in Austin: Kimi Antonelli nadert Ferrari, George Russell jaagt op aansluiting• Charles Leclerc tempert verwachtingen na sterke vrijdag in Austin: "Verstappen en Antonelli zien er ook erg sterk uit"• Andrea Kimi Antonelli kalm richting titel: “Dit jaar heb ik niets meer geforceerd”• FIA-president Mohammed Ben Sulayem verwacht binnen enkele maanden duidelijkheid over V8-motoren• Max Verstappen worstelt met afstelling Red Bull na eerste twee trainingen in Austin: "Er is nog werk te doen"
Nieuws

Glickenhaus: "Wij bieden een ultieme auto-ervaring en met onze 003C keren we terug naar de Nürburgring"

Door Peter Vader7 maart 2019 · 10:15 uur2 min lezen
Glickenhaus: "Wij bieden een ultieme auto-ervaring en met onze 003C keren we terug naar de Nürburgring"

"Sinds 2011 hebben we 8 seizoenen endurance races gereden, zijn we 8 keer gefinisht in 24-uursraces, waren we 3 keer eerste in onze klasse, 1 keer tweede en 1 keer derde in onze klasse en we hebben de pole position in 2017 gehaald. We komen in 2019 voor de laatste keer terug met onze Glickenhaus SPX 003C. In 2020 racen we de 24 uur van de Nürburgring met onze 004 GT3 en onze 004 GT4-teams. Onze fabriek testte vandaag de 003C en bereidde zich voor op een deelname in de VLN 2019, de 6 Hour Qualifying zowel als de 24 Hours of the Nürburgring", aldus Jim Glickenhaus.

004C GT3 en GT4
We bouwen, homologeren en testen op de fabriek onze 004C GT3's en 004C GT4's, om op de Nürburgring te racen vanaf 2020. We bieden onze auto's vervolgens aan op de markt. Aan de 004 GT3 hangt een prijskaartje van 500.000 USD met aanzienlijk lagere bedrijfskosten dan bij vergelijkbare auto's. De 004 GT4 kost aanzienlijk minder met een prijs van 250.000 USD, ook weer met aanzienlijk lagere bedrijfskosten dan vergelijkbare auto's.

Wat is een sportwagen?
"Veel bedrijven zeggen dat ze 'sportwagens' bouwen. Ik weet niet precies wat ze daarmee bedoelen. We bouwen een auto waarmee je naar de Nürburgring kunt rijden, een rondje van 6:33 kunt rijden en naar huis kunt rijden. We reden onze 003S-wegauto naar de Monticello Motorclub, reden 100 heftige ronden met een professionele coureur in het weekend en vervolgens reden we weer naar huis. Voor mij is dat een echte sportwagen", aldus managing director Jesse Glickenhaus.

Glickenhaus GT3 en GT4 2019

Ultieme auto-ervaring
"Vorig jaar waren we 13 uur lang koploper in de race tot de regen wam. Met onze nieuwe Michelin-banden, de beste regenbanden die verkrijgbaar zijn, hebben we een echte kans op een overwinning bij de 24 Hours of Nürburgring 2019", volgens oprichter Jim Glickenhaus, die vervolgde: "Om oprichter en initiator te zijn bij SCG is een fantastische en boeiende ervaring die ongeëvenaard is in de auto-industrie. SCG heeft letterlijk het gordijn weggetrokken en laat het hele autoproductieproces aan zijn kopers zien. Door dit proces krijgt de klant de unieke kans om de autodesigner te ontmoeten, deel te nemen aan wekelijkse interne ontwerp- en engineeringbesprekingen, deel te nemen aan het testen en het volgen van evenementen met het SCG-team. Wat nog belangrijker is, de klant krijgt het voorrecht om rechtstreekse online interactie te hebben met SCG-oprichters Jim en Jesse Glickenhaus. Ik ken geen ander autobedrijf dat zijn deuren zou openen en zijn klanten zou aanmoedigen om deel te nemen aan de formatie van zijn producten, zoals SCG dat met zijn klanten doet. Het is de ultieme en complete auto-ervaring."

Glickenhaus GT3 Nurburgring
P
Peter Vader
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×