Max Verstappen gaat pas na de eerste triple header op 25 juli testen in Silverstone
Het team van Red Bull zal voor de start in Oostenrijk in juli geen filmdag houden om zo de coureurs Max Verstappen en Alex Albon weer te laten wennen aan de RB16. Andere teams als Racing Point, AlphaTauri en Ferrari deden dat recent wel. Mercedes en Renault reden wel met een oudere auto. Red Bull zal de tweede filmdag na de eerste drie races van het seizoen houden, zo zei Helmut Marko vrijdag bij het Oostenrijkse Oe24.
Bij een onofficiële test moeten teams gebruik maken van twee jaar oude auto's en dat is voor Red Bull niet mogelijk, omdat het destijds nog niet met Honda-motoren reed.
Teams hebben twee keer per jaar de mogelijkheid om met de huidige auto een filmdag te houden. Daarbij mag maximaal 100 kilometer gereden worden en moeten demo banden van Pirelli gebruikt worden. Volgens Marko gebruikt Red Bull een tweede filmdag op 25 juli op het circuit van Silverstone.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

VIDEO: Rob Kamphues zet zich met Kleine Kabouter Kart Kup in voor Groot Hart

Hoogtepunt voor Nico Hülkenberg, dieptepunt voor Gabriel Bortoleto

In groot contrast met Max Verstappen kreeg Isack Hadjar geen kans: "Het was echt een nachtmerrie"


