Laatste nieuws
• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"• Karttalent Lieke van Boekel pakt twee titels in een weekend: kampioen van de UKS én Nederlands kampioen!• Lewis Hamilton na Grand Prix van Mexico: "Hoe moet ik die Red Bull-motor inhalen?"• Maserati Corse presenteert Maserati-project Track Assist van AS.CAR.I tijdens Motorsports Club of Clubs 2026 in Tampa, Florida Inbox• Isack Hadjar neemt deel van schuld op zich na aanrijding met George Russell: "Uiteindelijk had ik hem niet moeten vertrouwen"• George Russell zweeg op de boordradio na probleem bij de start in Mexico: "Ik ga mijn f**king mond houden"• Sam Claes wint op overtuigende wijze seizoensfinale UKS in Genk! "Ik wil die jongens oprecht heel hard bedanken"• Max Verstappen onthult paniekmoment tijdens GP van Mexico: "Dan was mijn race voorbij geweest"
Formule 1

De baas van Max Verstappen: "We zijn nog maar aan het begin! Als Max niet bezig is in onze simulator dan..."

Door Daan Daniels19 december 2017 · 07:47 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Red Bull-teambaas Christian Horner is blij met de eerste stappen van de Formule 1 in de e-sports. De koningsklasse van de racerij heeft een eigen competitie opgezet en ook McLaren is een eigen competitie gestart: Worlds Fastest Gamer. De eerste winnaar, de Nederlander Rudy van Buren, heeft een rol in de simulator gewonnen bij McLaren.

“Het is erg belangrijk. Het aantal mensen dat wereldwijd in de e-sports bezig is, is groot. Max Verstappen is als hij niet bezig is in onze simulator, spelers aan het kopen in FIFA18. Esports is een belangrijk element. We staan er nog maar aan het begin.”

D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×