Laatste nieuws
• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"• Zevenjarig karttalent Martin Cecchin kroont zich op overtuigende wijze tot kampioen in IAME Series Benelux! "Ik ben heel blij"• George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore• Milo Cornil sluit sterk seizoen af met vicekampioenschap in IAME Series Benelux: “Heel trots op dit seizoen”• FIA geeft tekst en uitleg over vermogensverlies en de chaos voor start Grand Prix van Bahrein in Maleisië• Kiana-Jolie Op ’t Hof racet normaal tegen jongens, maar maakt zich op voor de IAME Ladies Cup in Le Mans: "Veel zin in"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Onuitgezonden boordradio onthult frustratie van Oscar Piastri in Maleisië: "Ik ben massaal gebrake-checkt"• Zevenjarig karttalent Martin Cecchin kroont zich op overtuigende wijze tot kampioen in IAME Series Benelux! "Ik ben heel blij"• George Russell en Kimi Antonelli rijden zonder koelvest in hitte van Singapore• Milo Cornil sluit sterk seizoen af met vicekampioenschap in IAME Series Benelux: “Heel trots op dit seizoen”• FIA geeft tekst en uitleg over vermogensverlies en de chaos voor start Grand Prix van Bahrein in Maleisië• Kiana-Jolie Op ’t Hof racet normaal tegen jongens, maar maakt zich op voor de IAME Ladies Cup in Le Mans: "Veel zin in"
Formule 1

Daniel Ricciardo dacht echt dat Red Bull kon winnen: "Een race met twee gezichten"

Door Daan Daniels19 april 2017 · 06:49 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Daniel Ricciardo zegt dat hij echt dacht dat Red Bull de kans had op de overwinning in Bahrein in de eerste rondes van de race, voordat hij naar achteren zakte. De Australiër viel bij de start terug naar de vijfde plek, achter ploeggenoot Max Verstappen. Hij klom naar plek drie, maar verloor bij de herstart posities aan Lewis Hamilton, Felipe Massa en Kimi Raikkonen. Uiteindelijk werd hij nog vijfde omdat hij Massa voorbijging.

“Voor mij was het een race met twee gezichten. In het begin dacht ik echt dat we een kans hadden om te winnen. De wagen leek erg competitief en ik kon zien dan Valtteri Bottas het moeilijk had. Het was voor mij redelijk eenvoudig om vooraan te blijven en ik lette op mijn banden. Toen dacht ik nog dat ik voor de hoogste trede van het podium kon rijden.”

"De safety car was niet goed voor mijn banden en zorgde ervoor dat we terrein verloren. Toen we weer op snelheid kwamen en de chaos voorbij was had ik geen goede grip. De banden werkten niet voor ons.”

THE SUB® Heineken Edition - Met THE SUB® tap je perfect bier, gewoon simpel thuis voor de buis met de Formule 1!

D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×