OPMERKELIJK! Johnny Herbert begrijpt boegeroep richting Max Verstappen: "Je moet je kunnen uiten"
Uitgegeven door Frank Korsel • 3 maart 2025 07:01
Nog voor de officiële start van het seizoen kon men alweer spreken van een controverse. Tijdens het F1 75 Live-evenement in Londen werd Max Verstappen luid uitgefloten door het aanwezige publiek. Oud-F1-coureur en voormalig F1-steward Johnny Herbert heeft daar echter geen enkele moeite mee.
Tijdens de presentatie van de nieuwe liveries in Londen kreeg Red Bull-teambaas Christian Horner al een vijandig onthaal, maar ook Verstappen werd niet met open armen ontvangen door de fans. De FIA reageerde scherp en verdedigde Red Bull. Toch vindt >Herbert de ophef ietwat overdreven: “De FIA zegt dat boegeroep niet de juiste manier is, maar je moet je kunnen uiten zoals je wilt”, aldus Herbert in gesprek met CasinoApps.
Jos Verstappen liet in gesprek met RaceXpress weten dat Max absoluut niet blij was met het gefluit. Volgens hem overweegt zijn zoon zelfs om volgend jaar niet meer naar een Brits evenement af te reizen. Herbert snapt de frustratie bij de familie Verstappen, maar stelt dat dit een fundamenteel onderdeel is van de sport: “Ik las dat Max en Jos zeiden dat ze niet meer terug zouden gaan naar Londen als de onthulling daar volgend jaar weer wordt gehouden. Dat is dan een gevolg van zo’n situatie.”
Bezoek eens het Youtube kanaal van RaceXpress met video's, eigen beelden en interviews over de Formule 1 met Jos en Max Verstappen en meerdere prominenten uit de autosport. Verder ook beelden van andere takken van de racerij zoals de auto- en motorsport, Rally, Dakar en karting. Abonneer je dan ook gelijk even gratis op ons RaceXpress YouTube-kanaal!