Formule 1

Volledig TIJDSCHEMA F1 GP van Hongarije met Max Verstappen inclusief supportprogramma

Uitgegeven door Bas Kaligis • 31 juli 2021 05:24 • Print artikel

Dit weekend staat de Formule 1 in het teken van de Formula 1 Rolex Magyar Nagydj 2021. Deze Grand Prix, die gehouden wordt op de Hungaroring, kent weer het bekende programma. Red Bull Formule 1-coureur Max Verstappen zal weer achter het stuur van de RB16B plaatsnemen, na de gigantische crash van twee weken geleden op het circuit van Silverstone tijdens de openingsfase van de Britse Grand Prix. Kan de Nederlander wederom zijn voorsprong in het wereldkampioenschap F1 uitbouwen op rivaal Lewis Hamilton? Ook de dames in de Formula W Series komen in actie, net als de FIA Formula 3 en de Porsche Mobil 1 Supercup met onder andere de Nederlander Larry ten Voorde.

F1 2021 Max Verstappen


Volledig tijdschema Formule 1 Grand Prix van Hongarije op de Hungaroring:

Zaterdag 31 juli 

Formula 1 Team Pit Stop Practice 09:20 - 09:40
FIA Formula 3 First Race (22 Laps or 40 Mins) 10:35 - 11:20
FIA Formula 3 Press Conference 11:40 - 12:00
Formula 1 Third Practice Session 12:00 - 13:00
Paddock Club Paddock Club Track Tour/Grid Photo 13:10 - 13:45
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 13:10 - 13:45
Porsche Mobil 1 Supercup Qualifying Session 13:55 - 14:25
Formula 1 Qualifying Session 15:00 - 16:00
Formula 1 Press Conference 16:00 - 17:00
W Series Race (30 Mins +1 Lap) 16:30 - 17:10
FIA Formula 3 Second Race (22 Laps or 40 Mins) 17:55 - 18:40
Paddock Club Paddock Club Track Tour/Grid Photo 19:05 - 19:35
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 19:05 - 19:35
FIA Formula 3 Press Conference 19:00 - 19:30
F1 Experiences F1 Experiences Track Tour / Grid Photo 19:40 - 20:20

Zondag 1 augustus

FIA Formula 3 Third Race (22 Laps or 40 Mins) 10:45 - 11:30
FIA Formula 3 Press Conference 11:50 - 12:20
Porsche Mobil 1 Supercup Race (15 Laps or 30 Mins) 12:10 - 12:45
Paddock Club Paddock Club Track Tour/Grid Photo 12:50 - 13:50
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 12:50 - 13:50
Formula 1 Drivers' Parade 13:20 - 13:50
Formula 1 'We Race As One' Gesture 14:43 - 14:44
Formula 1 National Anthem 14:44 - 14:46
Formula 1 Grand Prix (70 Laps or 120 Mins) 15:00 - 17:00


 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS