Formule 1

Compleet TIJDSCHEMA Grand Prix van Groot-BrittanniŽ inclusief supportprogramma; hoe laat komt Max Verstappen op de baan?

Uitgegeven door Bas Kaligis • 17 juli 2021 06:43 • Print artikel

De Formule 1-teams zijn in het Verenigd Koninkrijk. Dit weekeinde staat de Formula 1 Pirelli British Grand Prix 2021 op het programma. Deze Grand Prix, die gehouden wordt op het circuit van Silverstone kent een ander format dan dat men gewend is met de kwalificatie, die al op vrijdag werd gehouden en de sprintrace, die voor zaterdag op het programma staat. Op zondag staat de GP gewoon weer op het menu! Voor Red Bull Formule 1-coureur Max Verstappen wordt het een extra uitdaging op de baan waar Mercedes vele malen won. Toch wil Verstappen de voorsprong op Mercedes-coureur Lewis Hamilton vergroten. Het wordt ongetwijfeld weer een felle strijd tussen Mercedes en Red Bull. Alle ingrediŽnten zijn aanwezig! Check het weerbericht. (Filmpje) In onderstaand overzicht kunt u zien wanneer de Formule 1 en onder andere de Formule 2, Formule W Series en de Masters GT Challenge in actie komen.

F1 2021 Max Verstappen


Tijdschema Formule 1 Grand Prix van Groot-BrittanniŽ op Silverstone: NL-tijd

SATURDAY 17th JULY                      
FIA Formula 2 First Race (21 Laps or 45 Mins) 09:50 - 10:40
Historic Cars Best of British Historic F1 Cars 10:50 - 11:05
FIA Formula 2 Press Conference 11:00 - 11:30
Masters GT Challenge First Race (30 Mins) 11:20 - 11:55
Formula 1 Team Pit Stop Practice 12:05 - 12:25
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 12:10 - 12:30
Formula 1 Practice 2 13:00 - 14:00
W Series Race (30 Mins+1 Lap) 14:25 - 15:05
Promoter Activity Battle of Britain MemorialFlight 15:20 - 15:25
FIA Formula 2 Second Race (21 Laps / 45 Mins) 15:45 - 16:35
FIA Formula 2 Press Conference 16:55 - 17:25
Formula 1 Sprint (17 Laps or 30 Mins) 17:30 - 18:00
Formula 1 Sprint Victory Lap 18:00 - 18:30
Formula 1 Press Conference 18:00 - 19:00
Formula 1 RM Sothebyís F1 Car Auction 19:00 - 17:15
Formula 1 Ferrari 1st Win 70th Anniversary 19:20 - 19:35
Paddock Club Paddock Club Track Tour/Grid 19:40 - 20:10
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 19:40 - 20:10

SUNDAY 18th JULY

Masters GT Challenge Second Race (30 Mins) 10:35 - 11:10
FIA Formula 2 Third Race (29 Laps or 60 Mins) 11:50 - 12:55
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 13:10 - 13:30
FIA Formula 2 Press Conference 13:15 - 13:45
Formula 1 Ferrari 1st Win 70th Anniversary 13:35 - 13:50
Historic Cars Best of British Historic F1 Cars 13:55 - 14:10
Paddock Club Paddock Club Track Tour/Grid 14:15 - 14:45
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 14:15 - 14:45
Promoter Activity Air Display RAF Falcons Trophy 14:20 - 14:30
Formula 1 Drivers' Parade 14:20 - 14:50
Promoter Activity Red Arrows Air Display 15:15 - 15:37
Formula 1 'We Race As One' Gesture 15:43 - 15:44
Formula 1 National Anthem 15:44 - 15:46
Promoter Activity Air Display: Red Arrows Fly Past 15:46 - 15:48
Formula 1 Grand Prix (52 Laps or 120 Mins) 16:00 - 18:00


 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS