Formule 1

Compleet TIJDSCHEMA GP ItaliŽ: Zo laat komt Max Verstappen in actie op het Circuit van Monza

Uitgegeven door Mitchell Koolen • 10 september 2021 07:30 • Print artikel

Vanaf vandaag staat alles weer in het teken van de F1 met de Grand Prix van ItaliŽ op. Het Autodromo Nationale Monza lijkt vooralsnog in het voordeel van Mercedes, maar Max Verstappen zal er in de RB16B alles aan doen om de leiding in het Formule 1 kampioenschap te behouden en uit te breiden.

F1 2021 Max Verstappen


Behalve de F1 komen er meer Nederlanders in actie. Bent Viscaal met Trident hervat na de zomerstop het Formule 2 seizoen. In de Porsche Mobil 1 Supercup gaat Larry ten Voorde samen met de andere rijders van GP-Elite de strijd aan om het kampioenschap 2021.

F1 2021 Max Verstappen


Volledig tijdschema GP ItaliŽ 2021


FRIDAY 10th SEPTEMBER
Sports Prototype Cup Practice Session 10:25 - 10:55
FIA Formula 2 Practice Session 11:20 - 12:05
Porsche Mobil1 Supercup Practice Session 12:30 - 13:15
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 13:25 - 13:55
Formula 1 Practice 1 14:30 - 15:30
Sports Prototype Cup Qualifying Session 15:55 - 16:25
Formula 1 Press Conference 16:00 - 17:00
FIA Formula 2 Qualifying Session 16:50 - 17:20
Formula 1 Qualifying 18:00 - 19:00
FIA Formula 2 Press Conference 19:05 - 19:35
Paddock Club Paddock Club Track Tour 19:30 - 20:00
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 19:30 - 20:00

SATURDAY 11th SEPTEMBER
FIA Formula 2 First Race (21 Laps or 45 Mins) 08:50 - 09:40
Paddock Club Paddock Club Track Tour 09:45 - 10:15
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 09:45 - 10:15
FIA Formula 2 Press Conference 10:00 - 10:30
Porsche Mobil1 Supercup Qualifying Session 10:25 - 10:55
Formula 1 Team Pit Stop Practice 11:05 - 11:25
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 11:05 - 11:25
Formula 1 Practice 2 12:00 - 13:00
Sports Prototype Cup First Race (35 Mins) 13:25 - 14:05
FIA Formula 2 Second Race (21 Laps or 45 Mins)14:45 - 15:35
FIA Formula 2 Press Conference 15:55 - 16:25
Formula 1 Sprint (18 Laps or 30 Mins) 16:30 - 17:00
Formula 1 Sprint Victory Lap 17:00 - 17:30
Paddock Club Paddock Club Track Tour 17:10 - 17:40
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 17:10 - 17:40
FIA Formula 2 Press Conference 17:30 - 18:00
Promoter Avtivity Historic Car Parade 17:40 - 17:55
Porsche Mobil1 Supercup First Race (15 Laps or 30 mins) 18:20 - 18:55
F1 Experiences F1 Experiences (Champions Club) 10:05 - 20:05

SUNDAY 12th SEPTEMBER
Sports Prototype Cup Second Race (35 Mins) 09:05 - 09:45
FIA Formula 2 Third Race (30 Laps or 60 Mins) 10:25 - 11.30
Formula 1 Formula 1 Pirelli Hot Laps 11:40 - 12:00
FIA Formula 2 Press Conference 11:55 - 12:25
Porsche Mobil1 Supercup Second Race (15 Laps or 30 Mins)12:30 - 13:05
Paddock Club Paddock Club Track Tour 13:15 - 13:45
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Tour 13:15 - 13:45
Formula 1 Drivers' Parade 13:20 - 13:50
Promoter Activity Italian Champions Parade 13:20 - 13:50
Formula 1 'We Race As One' Gesture 14:43 - 14:44
Formula 1 National Anthem 14:44 - 14:46
Formula 1 Grand Prix (53 Laps or 120 Mins)15:00 - 17:00


 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS