raceXpress advertisements












































Dobla Racing sluit wintercampagne in Campillos succesvol af

Uitgegeven door Bas Kaligis 1 februari 2010 16:16 - Print artikel

 

Dobla Racing heeft haar wintercampagne van vijf weken goed afgesloten. Buiten de belangrijke trainingsessies Karting Campillos besloot men met een testrace. De afgelopen maand stond de equipe gestationeerd in Zuid-Spanje en elk weekend vlogen de teamleden naar droge oorden om te werken aan de chassis, de motoren en hun eigen vorm. Op de koop toe deden Indy en Milan Dontje mee aan een race om de opgedane ervaring en de geleerde zaken te toetsen.

Milan Dontje ging top

Waar de Nederlanders in de Tachtigjarige Oorlog, (in de modernere geschiedschrijving ook wel Nederlandse Opstand genoemd), die uitgevochten werd tegen de Spanjaarden van 1568 -1648, kostte het Dobla Racing slechts vijf weken. Nu moet gezegd worden dat de concurrentie uit het toenmalige machtigste rijk in Europa, het Spaanse Rijk onder Filips II al niet meer de glans had als voorheen. “We ze vroeger tachtig jaar over hebben gedaan, hebben we nu in vijf weken gepresteerd”, grapte teambaas Arthur Dontje tegenover RaceXpress.com. “Nee, alle gekheid op een stokje. Het is perfect geweest om deze afgelopen weken te overwinteren in Spanje. Het was hartstikke leuk en de jongens hebben goed kunnen testen en het team heeft zich met de chassis en motoren goed kunnen voorbereiden op dit komende seizoen. Ik ben blij dat alles loopt, het team staat weer als voorheen als een huis.”

Indy Dontje in vorm

“De troepen gaan nu weer terug naar Nederland en volgend jaar doen we het weer precies zo, als je iets wilt, moet je dit doen. Het overwinteren in Campillos is voor ons ideaal geweest. Het is een verbetering voor ons team geweest en de rijders zijn er ook beter uit gekomen. Indy en Milan hebben op de koop toe nog een lokale race meegedaan en dat bevestigde de vorm. Indy ging top en ook Milan deed niets onder, die kon goed volgen. Het was allemaal heel leuk en iedereen heeft het goed naar zijn zin gehad”, besloot Dontje.

Het Dobla Racing Team, dat nu door het leven gaat als Racing Against Cancer, gaat nu zich voorbereiden op de eerste races in Nederland.
MEER NIEUWS OVER KARTING DIVERSEN
06-09-2010 Win Sparco handschoenen en helm; altijd prijs voor eerste 100 inzendingen
27-08-2010 Webpartner of the week: Speedwear
23-08-2010 Nederlanders in de hoogste versnelling: AVG Racing en Renaudie kampioen
21-08-2010 VIDEO: Een rondje over het circuit van Bavaria City Racing
18-08-2010 Michael Schumacher neemt foutieve bandengok en spint
17-08-2010 Speciaal eerbetoon: Dé Ciao Thomas Knopper Memorial Race
16-08-2010 Superkarts op Zandvoort: Podium Priscilla Speelman, Danny Stokman aanwinst
12-08-2010 Team Kroes geeft kart-demonstratie in straten van Middelharnas
09-08-2010 VIDEO: In memoriam: Thomas Knopper
07-08-2010 Thomas Knopper: een jaar na zijn noodlottige ongeluk
Nog meer nieuws over KARTING DIVERSEN? Klik hier.

 

VIDEOS - meer video




TODAY'S HOTTEST BABE


WIN @ RACEXPRESS
Win @ RaceXpress


 

Copyright Kostwinder Holland 2005-2010