Zwaar gecrashte Antonio Giovinazzi: "Ik vond de limiet, maar net iets te veel"
Uitgegeven door Bas Kaligis • 8 april 2017 12:18
SHANGHAI - Antonio Giovinazzi kende bepaald geen gelukkige kwalificatie. De Italiaanse vervanger van de geblesseerde Pascal Wehrlein bij Sauber crashte tijdens de laatste meters van het eerste deel van de kwalificatie voor de Grand Prix van China. Zijn auto raakte hard de vangrail en kwam zwaar gehavend tot stilstand in het midden van het rechte stuk. Gelukkig kon Giovinazzi ongedeerd uitstappen.
"Ik vond de limiet, maar net iets te veel", zei hij met een lach. "Gelukkig ben ik ongedeerd. Ik wil graag mijn excuses aanbieden aan de jongens van het team. Ik reed op de limiet en kwam op het gras terecht bij het uitkomen van de laatste bocht. Daardoor verloor ik de achterkant van de auto. Maar dit hoort bij racen. Ik hoop dat morgen een betere dag wordt."
Giovinazzi had zich overigens als geplaatst voor Q2 toen hij in de vangrails belandde. Daardoor kon hij niet meer deelnemen aan de tweede sessie.




