Formule 1

Welles-nietes-spelletje: Hamilton geeft zijn visie over incident: "Het was mijn lijn!"

Uitgegeven door Edwin Schimmel • 27 oktober 2015 11:29

Lewis Hamilton en Nico Rosberg belandden tijdens de eerste raceronde van de Grand Prix in Austin in een controverse. De twee teamgenoten van het F1-team van Mercedes raakten elkaar in de eerste bocht, waarvan Nico Rosberg later vond dat de kersverse wereldkampioen te agressief was.


De Brit won uiteindelijk de wedstrijd en pakte de wereldtitel. Waar Lewis Hamilton zijn feestje bouwde na de wedstrijd, bleef Nico Rosberg achter met een zuur gezicht. De Duitser reageerde na de wedstrijd: “Hij reed op me in en dat was duidelijk een stap te ver.” Daarmee leek een nieuwe controverse geboren, maar daar kijkt Lewis Hamilton dus volledig anders tegenaan. De drievoudig wereldkampioen reageert op zijn beurt: “Ik probeerde het en ik drukte hem niet te hard, het was niet de intentie. Ik heb de herhaling gekeken, we zaten beiden op het natte gedeelte en aan de buitenkant is altijd meer grip. Dus Nico had de lijn met meer grip, maar ik lag voor, dus was het mijn lijn.”

“We gingen er in en ik draaide in, maar ik had onderstuur. Hij stuurde door en we raakten elkaar. Ik heb niet het gevoel dat ik agressief was, maar uiteindelijk zat ik aan de binnenkant, dus was het mijn lijn. Natuurlijk blijven er altijd van deze commentaren, maar ik zou nooit opzettelijk zoiets doen bij mijn teamgenoot”, aldus Lewis Hamilton. De Brit vervolgt dan ook zijn verhaal: “Het is niet nodig. Iedereen heeft het recht op zijn eigen mening, maar het maakt niet uit, omdat ik de race won. Dus voel ik mij er goed bij.”

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS