Volgens Mika Hakkinen zoekt Max Verstappen de uiterste grenzen: "Wie geen fouten maakt ..."
In Monaco maakte Max Verstappen een klein foutje met grote gevolgen. Door de vangrail te raken in de slotfase van VT3 schakelde hij zichzelf uit voor de kwalificatie van de prestigieuze Grand Prix in het prinsendom. De Nederlander moest als laatste starte en finishte op P9. Teamgenoot Daniel Ricciardo won de race. Velen vielen over de fout van Verstappen,maar voormalig F1 wereldkampioen Mika Hakkinen springt in de bres voor de Nederlander.
¨Het is boeiend om te zien wat Max doet", zei de Fin tegen Ziggo. "Wie geen fouten maakt, leert niet. Hij zoekt de uiterste grenzen op, als je die vindt dan maak je fouten. Het komt wel goed. Hij is een goede coureur."
Formule 1 2018 Max Verstappen
¨Het is boeiend om te zien wat Max doet", zei de Fin tegen Ziggo. "Wie geen fouten maakt, leert niet. Hij zoekt de uiterste grenzen op, als je die vindt dan maak je fouten. Het komt wel goed. Hij is een goede coureur."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
M
Mitchell Koolen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Positief signaal Charles Leclerc in Zandvoort: “Het wil niet zeggen dat het voor altijd zo blijft, maar..."

FIA onderzoekt Carlos Sainz na incident in Sprint Qualifying

Hamilton terneergeslagen na misser in sprintkwali: “Uitzoeken wat er mis is gegaan”

Fernando Alonso heeft nog geen knoop doorgehakt over zijn toekomst
Meer nieuws
21-08
