"Vettel moet beter op zijn woorden letten" Jordan vond risico dat Ferrari nam te groot
Uitgegeven door Robertjan Vos van Zalingen • 28 augustus 2015 08:52
Eddie Jordan is het niet eens met de kritiek die Sebastian Vettel uitte naar Pirelli. De Ferrari F1-coureur was woest nadat hij zondag een derde plaats verloor door een klapband van Pirelli. Jordan is het niet eens met de Duitser, hij vindt dat Vettel op zijn woorden moet letten.
Dat zei de Ier tegen Sport Bild: "Sebastian moet nadenken voordat hij zo in de aanval gaat tegen een multinational als Pirelli. Dat is gewoon niet slim en daar wordt niemand beter van."
Jordan weet wel waarom Ferrari en Vettel besloten om een éénstopper te doen: Sebastian wilde ten koste van alles mee blijven doen om de titel, daarom nam hij een groot risico op Spa. Dat is ook de reden dat Sebastian zo teleurgesteld was, hij maakt nu weinig kans meer. Met 67 punten achterstand kan hij het kampioenschap namelijk nu uit zijn hoofd zetten."





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.