Formule 1

Vergelijken en onderschatting in de F1: "Niet verwacht dat Toro Rosso..."

Uitgegeven door Robertjan Vos van Zalingen • 30 maart 2016 10:38

Bij het Williams F1 Team is men na de Grand Prix van Australië zeer onder de indruk van de snelheid van Scuderia Toro Rosso. Qua snelheid leek het team uit Faenza het derde team te zijn, achter Mercedes en Ferrari. In de race maakte het tweede Red Bull team er echter een potje van, de concurrentie is echter gewaarschuwd. Pat Symonds, technisch directeur bij Williams was zeer onder de indruk van Toro Rosso, hij had niet verwacht dat STR sneller zou zijn dan de bolide van zijn werkgever.


"Na de tests wisten we niet precies waar Toro Rosso stond", gaf Symonds toe tegenover Autosport.com. "We dachten dat we sneller waren, maar dat was een fout. Toro Rosso is het team dat ons echt verrast heeft in Melbourne. De andere teams zaten allemaal ongeveer op het niveau dat we verwacht hadden. Het lijkt erop dat we nu eerst Toro Rosso hebben, dan wij en vervolgens Force India en tussen ons, Force India en ook Red Bull zit weinig verschil. Toro Rosso is sneller dan Red Bull. Al speelde Red Bull het sterk in de race, daar hebben ze het maximale uitgehaald. Maar deze race is pas één voorbeeld. We moeten afwachten hoe de situatie eruit ziet op andere circuits."

Spektakel gegarandeerd in de Formule 1! Ben jij ook zo’n grote Formule 1-fan en kun je niet wachten om de F1 te zien. Wil jij de nieuwe F1-auto’s zien, horen brullen en voelen dreunen door je lijf en wil je Max Verstappen aanmoedigen? Kijk HIERONDER vrijblijvend voor alle informatie over alle mogelijkheden qua tickets/tribunekaarten/reizen naar de Formule 1 Grand Prix van Spa–Francorchamps! TIP Let wel op de kaarten voor de GP van België zijn altijd snel uitverkocht

Formule 1 Tickets voor de Grand Prix van Spa-Francorchamps

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS