Uitspraken Jacques Villeneuve grote onzin: "Het team denkt wel tien keer na..."
Sergey Sirotkin is niet te spreken over voormalig Williams-coureur Jacques Villeneuve. De Canadees stelde voor de race in Australië dat reservecoureur Robert Kubica de boel saboteert om zelf in beeld te komen als vaste coureur bij Williams. De Rus noemt die uitspraken onzin en zegt dat Kubica de persoon er niet naar is om zoiets te doen. “Technisch gezien is het mogelijk, maar Robert is een goeie vent en zou dat nooit doen”, zegt Sirotkin tegen het Russische radiostation Sport FM.
Villeneuve had zich uitgesproken over Kubica dat hij geen reservecoureur wilde blijven. De Pool zou de auto zo moeilijk maken dat het voor Sirotkin en Lance Stroll moeilijk is de auto te besturen. “Het is zijn werk om de auto te verbeteren, niet zichzelf”, zegt Sirotkin. “Het team denkt wel tien keer na of een bepaalde verandering zinvol is of niet.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"

Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"


