Toto Wolff baalt: "Ik betreur het dat Susie nooit in de Formule 1 geracet heeft"
Toto Wolff vindt dat zijn vrouw Susie recht had gehad op een racezitje in de Formule 1. De Schotse reed jarenlang DTM voor Mercedes. De laatste jaren richtte zij zich op de Formule 1, maar meer dan een testrol bij het team van Williams zat er niet in. Toto Wolff vindt dat nog altijd zeer jammer.
"Als echtgenoot betreur ik het dat ze de kans in de Formule 1 niet gekregen heeft", zei de Oostenrijker in gesprek met Tiroler Tageszeitung. "Ik ben ervan overtuigd dat ze in races, ondanks een gebrek aan ervaring, goed geweest zou zijn voor een plek in het middenveld. Als deel van de Formule 1-familie had ik graag een vrouw achter het stuur gezien, ook omdat dat voor media interessant zou zijn. Ook voor media buiten de autosport om. Men heeft deze kans laten liggen."
Blijkbaar vond Toto Susie ook weer niet zo'n goede coureur dat hij haar in een Mercedes gezet heeft. Aan het einde van 2015 besloot Susie Wolff te stoppen met racen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Valtteri Bottas met de fietst vanaf Kuala Lumpur helemaal naar Singapore

Isack Hadjar woedend na batterijprobleem dat hem podium kost in Bahrain

Cadillac Formula 1 Team beleeft moeilijke en bewogen race in Maleisië: Bottas met zijn MAC-26 vast in de grindbak

