Laatste nieuws
• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota
Formule 1

Toro Rosso grote stap voorwaarts en Honda schroeft motor op met upgrade van 27 PK

Door Mitchell Koolen10 april 2018 · 18:33 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Het succes van Scuderia Toro Rosso tijdens de Grand Prix van Bahrein afgelopen weekend is voor motorfabrikant Honda een goede reden de ontwikkeling van hun krachtbron op te schroeven. Voor de Japanners is de vierde plek van Pierre Gasly het beste resultaat sinds hun terugkeer in 2015. Bij Toro Rosso zijn ze maar wat in hun sas, met het resultaat. Het is beter dan wat McLaren de afgelopen drie jaar gepresteerd heeft. Dat team ondervond alleen maar problemen met de motor. Honda heeft als doel een upgrade van PK's en wel 27 meer voor de Grand Prix van Canada in juni dit jaar.

Honda's technisch directeur Toyoharu Tanabe, hoopt dat de finish van Gasly hen de juiste boost geeft. Tanabe hoopt dat het Honda "meer energie levert om te ontwikkelen voor de toekomst", verklaarde Tanabe tegen Autosport.com. Ook zei hij dat het de interne verbrandingsmotor een van de grootste componenten is die ze moeten verbeteren vanuit het de visie van ontwikkeling. "Onze ontwikkeling ligt niet alleen bij betrouwbaarheid maar ook bij de prestatie. Daar moeten we een balans vinden. Als je teveel voor prestatie gaat dan betaal je daar een prijs voor, doe je het niet te veel, dan kun je alsnog falen. Het is moeilijk maar we willen beide bereiken."

James Key de technisch directeur van Toro Rosso zei dat de doelen van Honda "ambitieus" zijn.

M
Mitchell Koolen
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×