'Speciale Formule 1-reporter' van Sky Sports F1 vraagt Horner over de pieken van Max Verstappen
SUZUKA - Vanwege een blaar op zijn band vroeg Max Verstappen in de eindfase van de Grand Prix van Japan aan zijn team of hij wel voluit mocht gaan om de aanval te openen op wedstrijdleider Lewis Hamilton. Verstappen, die in de eindfase van de race heel dicht op de staart van de Brit kwam door achterliggers, was op dat moment nog slechts 1,2 seconden van Hamilton gescheiden. Als het de Limburger gelukt was om de Brit in te halen, zou hij de tweede overwinning op rij hebben behaald. Zijn teambaas Christian Horner was lyrisch over het optreden van de twintigjarige Nederlander alsook over het team dat de zaakjes opnieuw goed voor elkaar had.
Op de vraag van niemand minder dan regerend wereldkampioen F1 Nico Rosberg, die dit weekeinde meedraaide met het Sky Sports-team als verslaggever, over hoe Ricciardo omgaat met het pieken van Verstappen, antwoordde Horner: "Max is een moeilijke teamgenoot, maar Daniel Ricciardo is ook geen makkelijke. Om twee kerels te hebben die elkaar zo pushen en zo het beste uit de auto halen, is voor het team de best mogelijke situatie." Bekijk de onderstaande video voor het interview van Christian Horner met Sky Sports:
Vergeet de volgende trekking van de Staatsloterij niet, nog maar één dag!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

