Romain Grosjean is bezorgd over zijn veiligheid
Uitgegeven door Marten Veenstra • 8 oktober 2016 06:54
De laatste twee races stonden voor Romain Grosjean in het teken van remproblemen. In Singapore kon Grosjean door deze problemen niet van start gaan en ook in Maleisië waren de remmen de oorzaak van zijn uitvallen. Het weekend in Japan begon voor de Haas F1-coureur opnieuw slecht. Tijdens de eerste vrije training kwam Grosjean in een bandenstapel terecht doordat zijn remmen hun werk niet doen, en ook tijdens de tweede vrije training gaf hij over de boordradio aan dat de remmen ‘shit’ zijn.
In Japan zijn de remmen volgens Grosjean nog belangrijker dan op andere circuits. “Overal is het gevaarlijk maar hier in het bijzonder door de hoge snelheden. In de vorige race had ik het geluk uit de auto te komen zonder ernstige gevolgen, maar nu de remmen hier weer niet werken wordt het een beetje te veel.”
Het Haas F1 team is druk bezig met het zoeken naar een oplossing, Grosjean verwijt hen niets. De fout ligt volgens hem niet bij het team maar bij leverancier Brembo.




