'Red Bull-eigenaar Mateschitz verkoopt team aan Audi, of vertrekt uit F1'
Red Bull-eigenaar Dieter Mateschitz overweegt zich terug te trekken met het F1-team, tenzij Audi instapt en het team overneemt. Dat meldt Luca di Montezemolo, voormalig Ferraripresident, op basis van zijn contacten. Al tijden gaat het gerucht dat Audi interesse heeft om de Red Bull-renstal over te nemen, al blijven alle betrokken partijen ontkennen. Mocht het niet zo ver komen, dan is de kans aanwezig dat Mateschitz de stekker uit het project trekt.
“Red Bull is geïmplodeerd. Ik weet dat Mateschitz aan een verkoop van het team denkt: ‘Of ik overtuig Audi om toe te treden of ik vertrek’, zo vertelde een gezamenlijke vriend tegen me”, aldus Di Montezemolo tegenover La Repubblica. De excentrieke Italiaan had ook zijn woordje klaar over de overige teams, waaronder zijn voormalige paradepaardje Ferrari: “Om eerlijk te zijn denk ik dat Ferrari geluk heeft gehad. Williams heeft zich niet verbeterd en McLaren is in crisis. Buiten Mercedes heeft Ferrari dit jaar geen enkele concurrent. Kort gezegd: zij beginnen elke race met een podiumplaats in de zak. Maar geluk is zinloos zolang je er geen gebruik van maakt.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Allan McNish - Audi F1: "“Het is teleurstellend om voor de tweede race op rij in de laatste ronde de punten mis te lopen"

VIDEO Tom Coronel: "Als Max Verstappen dit seizoen een race wint, vreet ik een bezemsteel op"

STAND WK Formule 1: hoe is de stand van zaken voor Max Verstappen na zijn zege in Sepang?




