Formule 1

Pascal Wehrlein erg boos op Jenson Button: "Mijn hoofd raakte de vangrail! Een irritante..."

Uitgegeven door Wim Boekel • 31 mei 2017 02:16

Sauber F1-coureur Pascal Wehrlein is boos, omdat hij door Jenson Button uit de wedstrijd werd gereden. De Duitser werd geraakt door de McLaren-coureur bij het ingaan van de bocht Portier richting de tunnel in Monaco. De voormalig DTM-coureur belandde op zijn kant tegen de vangrail aan, maar kwam gelukkig met de schrik vrij. Zeker gezien het feit dat de jonge rijder eerder dit jaar nog aan zijn rug geblesseerd raakte tijdens de Race of Champions in Miami en de eerste races van het F1-seizoen moest missen.



“Ik voel me goed na het ongeluk”, reageert de Mercedes-junior tegen de Checkered Flag. “Ik kon zelf uit de auto komen en onderging het gebruikelijke medische onderzoek. Aangezien mijn hoofd de vangrail raakte, wordt er in de komende dagen besloten of ik verder onderzoek moet ondergaan, vanwege de vorige blessure aan de wervels.” De 22-jarige Duitser is dan ook niet blij met de actie van Button, die aan de binnenkant wilde duiken, waar geen ruimte was.

“Ik ben hier erg boos over, omdat het een gevolg is van een onnodige inhaalactie, ook gezien het feit dat Jenson en ik op een gelijke strategie zaten met een pitstop in de eerste ronde ver van de punten af. Een irritant ongeval, dat niet had moeten gebeuren.”

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS