OPVALLEND: Max Verstappen niet in top 10 topsnelheid Paul Ricard, Ferrari 340km/u, Williams sneller dan Verstappen
De Formule 1 deelde na het eerste kwart van de Grand Prix van Frankrijk de topsnelheden van alle coureurs. De Ferrari’s van Sebastian Vettel en Kimi Raikkonen waren uiterst snel op de rechte stukken. De Duitser en de Fin reden respectievelijk 340,8 en 339,9 km/h. De nummers een en twee van de race Lewis Hamilton en Max Verstappen kwamen op dat punt niet in de top 10 voor. Opvallend is dat beide Williams-coureurs wel in de top 10 reden. Op het gebied van topsnelheden dan. Sergey Sirotkin en Lance Stroll haalden 328,2 en 321,5 km/h.
SPEED TRAPS (LAP 15/53)
— Formula 1 (@F1) June 24, 2018
Those @ScuderiaFerrari cars are streaking clear of the rest 👀#FrenchGP 🇫🇷 #F1 pic.twitter.com/388AKzXwjn
Tickets voor de Formule 1: actie wegens succes verlengd!
Profiteer vandaag nog! F1-tickets voor de Grand Prix van Duitsland. Nu 20 Euro korting met deze kortingscode: racexpress-20duitslandkaart
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Allan McNish - Audi F1: "“Het is teleurstellend om voor de tweede race op rij in de laatste ronde de punten mis te lopen"

VIDEO Tom Coronel: "Als Max Verstappen dit seizoen een race wint, vreet ik een bezemsteel op"

STAND WK Formule 1: hoe is de stand van zaken voor Max Verstappen na zijn zege in Sepang?


