Nieuwe onboard-beelden van Charles Leclerc in de crash met Fernando Alonso
De Grand Prix van België kende haar spectaculairste moment kort na de start. Een volledig verkeerde inschatting bij het aanremmen voor La Source door Nico Hülkenberg, zorgde er voor dat de McLaren van Fernando Alonso werd gelanceerd over de Sauber van Charles Leclerc vloog.
De organisatie van de Formule 1 heeft nieuwe beelden vrijgegeven waaruit blijkt hoe de auto van Alonso over de wagen van Leclerc dook en toont hoe goed de Halo van de Monegask, in dienst van het team uit Hinwill, functioneerde.
WOW 👀 😮 🙈 💥#BelgianGP 🇧🇪 #F1 @Charles_Leclerc pic.twitter.com/GOy3Jfszhd
— Formula 1 (@F1) August 27, 2018
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"

