Laatste nieuws
Formule 2 krijgt uniek Format tijdens Grand Prix van Azerbeidzjan: extra kwalificatie en tweede hoofdrace SPECIAL - Toyota schrijft geschiedenis met zesde WRC-wereldtitel op rij dankzij ijzersterke teamprestatie Nico Rosberg ziet achilleshiel van Ferrari na frustratie in Madrid Max Verstappen joeg Kimi Antonelli de stuipen op het lijf: “Ik was in eerste instantie wat in de war” F1 plaveit de weg voor Verstappens endurance-trilogie: weg naar Le Mans, Spa en de Nürburgring ligt open F1 eindigt seizoen in Imola – Charles Leclerc verklapt plannen: “Hoop jullie aan het einde van het jaar weer te zien” Tweede vrije GT World-training: Morris Schuring voedt thuisambities met P1; Thierry Vermeulen sterk op P3 + UITSLAG Formule 2 krijgt uniek Format tijdens Grand Prix van Azerbeidzjan: extra kwalificatie en tweede hoofdrace SPECIAL - Toyota schrijft geschiedenis met zesde WRC-wereldtitel op rij dankzij ijzersterke teamprestatie Nico Rosberg ziet achilleshiel van Ferrari na frustratie in Madrid Max Verstappen joeg Kimi Antonelli de stuipen op het lijf: “Ik was in eerste instantie wat in de war” F1 plaveit de weg voor Verstappens endurance-trilogie: weg naar Le Mans, Spa en de Nürburgring ligt open F1 eindigt seizoen in Imola – Charles Leclerc verklapt plannen: “Hoop jullie aan het einde van het jaar weer te zien” Tweede vrije GT World-training: Morris Schuring voedt thuisambities met P1; Thierry Vermeulen sterk op P3 + UITSLAG
Formule 1

"Max Verstappen was een sitting-duck!"

Door Bas Kaligis13 november 2017 · 07:32 uur1 min lezen

Met zijn snelle motor achterin de Mercedes sneed Lewis Hamilton tijdens de Formule 1 Grand Prix van Brazilië als een mes door de zachte boter. Getart vanuit de pitstraat baande Hamilton zich op Interlagos een weg naar voren en eindigde na een superinhaalrace op de vierde plek. Na afloop was de Brit een 'happy' man! Op de vraag van Ziggo F1-reporter Jack Plooij of de Brit bij zijn inhaalactie op Max Verstappen meer tegenstand had verwacht van de Nederlander noemde hij "Max Verstappen een sitting-duck!"

Ziggo Zakelijk: Connect ZZP
Voor elk type ZZP’er heeft Ziggo Zakelijk een product op maat. Of je nu veel online bent, of vooral belt. Stel zelf de ideale mix van de producten samen. Ziggo Zakelijk nu 6 maanden 50% korting. Tijd om bij te komen van het harde werken? Ontspan dan even met digitale tv, want ook als zakelijke klant beschik je natuurlijk over digitale tv van Ziggo en over de Formule 1-uitzendingen.

Vraag HIER vrijblijvend informatie: Ziggo Zakelijk Direct Advies

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×