Max Verstappen: "Waarom bepaalde dingen niet werken? Als we dat wisten dan.."
Red Bull Racing begrijpt de reden nog niet waarom het verschil met hun Formule 1-rivalen Mercedes AMG Petronas en Scuderia Ferrari zo groot is, of hoe het gat te dichten. De Red Bull RB13 van Max Verstappen en Daniel Ricciardo ligt achter op snelheid zoveel werd wel duidelijk na de eerste twee Grands Prix van het seizoen 2017.
Daniel Ricciardo lag in China 1,355 seconden achter Lewis Hamilton, in Australië was het verschil tussen Max Verstappen en de Brit 1,297 seconden. Verstappen meent dat Red Bull het verschil kon "zien aankomen na de wintertest" en probeert nu het beste te halen uit het bestaande pakket, terwijl er gewerkt wordt aan een oplossing. "Natuurlijk wil je er staan en de uitdaging aangaan voor de overwinning", zei Verstappen. "Maar als het niet mogelijk is dan moet er mee omgaan en er het beste van maken. En dat is wat we doen. Hoe en waarom bepaalde dingen niet werken, als we dat wisten dan waren we terug aan de top", aldus Verstappen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Esteban Ocon over softwarechaos in Maleisië: "Ik heb Windows opnieuw opgestart en alles werkte weer!"

Liam Lawson zat zonder boordradio tijdens chaos in Maleisië: "Ik wist niet of ik mocht inhalen of wat ik überhaupt mocht doen"

Werkt de Red Bull van Sepang ook op Marina Bay? Wat Verstappen in Singapore nodig heeft

