Max Verstappen's demo in de sneeuw uitgesteld wegens hevige sneeuwval
De demo van Max Verstappen in de sneeuw in Kitzbühel is een dagje verschoven. Het sneeuwt namelijk erg hard in het Oostenrijkse dorp. De demo zal nu op donderdag 14 januari worden gehouden, zo rond elf uur 's ochtends al is deze tijd nog onder voorbehoud. Max Verstappen zal in Kitzbühel een demo verzorgen in de RB7, dat is de auto waarmee Sebastian Vettel in 2011 met grote overmacht de wereldtitel opeiste.
Just dropping in. �� #PushtheBoundaries #F1 pic.twitter.com/pLbOIlke9S
— Red Bull Racing (@redbullracing) 12 januari 2016
KADO-TIP: De Anti Slipcursus kado geven! Gaaf verjaardagskado of leuk om voor Valentijnsdag te geven! Klik op de banner voor alle informatie!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


