Max Verstappen in ongewisse: "Ik kan nu wel veel verhalen ophangen, maar ik weet het niet"
De eerste race van het seizoen staat voor de deur. Red Bulls jongeling Max Verstappen durft geen voorspelling te doen van wat het gaat worden in Melbourne. “Eerlijk gezegd sta ik er vrij neutraal in. Ik kan nu wel veel verhalen ophangen, maar ik weet het niet, we hebben nog geen training gereden. We moeten afwachten. Er zijn veel vraagtekens, ook voor mij. Op de baan moeten we het gaan ontdekken.”
“In vergelijking met vorig jaar is de wagen goed verbeterd. Natuurlijk is de rest ook vooruitgegaan, maar als ik naar mezelf kijk hebben we een goede wagen. Maar we zullen moeten afwachten. Ik ben optimistisch, maar ook realistisch.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso: "De problemen bij de start waren behoorlijk vreemd"

Silly Season! Is de deur naar Toyota gesloten voor Esteban Ocon? "Want als je drie alfa-persoonlijkheden in één auto zet..."

Formule 2 maakt kalender voor 2027 bekend met twee nieuwe races


