Formule 1

Max Verstappen haalt, ondanks crash, zijn schouders op: "Het was mijn schuld. Ik verloor de achterkant"

Uitgegeven door Bas Kaligis • 27 april 2018 19:01

BAKU - Max Verstappen kon vrijdag de negatieve gevoelens over de crash tijdens de eerste vrije training enigszins van zich afschudden door tijdens de tweede vrije training in Baku naar de derde tijd te snellen. Het gaf hem vertrouwen voor de kwalificatie van morgen voor de Grand Prix van Azerbeidzjan.



“Zonde van de eerste vrije training”, aldus Max op Verstappen.nl over de touché van zijn RB14 met de muur. “Het was mijn schuld. Ik verloor de achterkant van de wagen en spinde. Gelukkig viel de schade mee en konden we die snel repareren. Complimenten voor de monteurs. Ach, dat hoort een beetje bij een eerste training op een stratencircuit. Ik maak me er verder niet druk om.”

“Dit circuit draait om vertrouwen. Daar kun je hier veel tijd mee winnen en ik voel me goed hier. We waren aan het einde van de tweede vrije training even bang voor een motorprobleem, maar dat valt mee. Er is geen schade, het was iets met een sensor. Ik heb in de tweede training alle geplande dingen kunnen doen. Uiteindelijk was het dus een prima dag. In de lange runs was de auto erg goed, dus het ziet er voor de race goed uit."




Bezoekers krijgen € 5,00 korting met de volgende code: KONING5. Deze code is geldig tot en met 29 april.

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS