Laatste nieuws
Norris tevreden met P2 maar ziet ruimte voor verbetering: "Makkelijk eerste of vijfde kunnen worden" Charles Leclerc: "Max Verstappen heeft tot nu toe een ongelofelijke carrière" Verstappen gefrustreerd na lamentabele sprintkwali in Zandvoort: “Lastig om grip en balans te vinden” Zandvoort Racefestival maakt zich op voor slotweekend met drie festivalterreinen, live Formule 1 en bijzonder optreden van Bodhi George Russell ziet kapers op de kust na sprintpole in Zandvoort: “Ferrari en McLaren zien er snel uit” Yuki Tsunoda was in Griekenland toen hij telefoontje kreeg: "De afgelopen maanden heb ik alleen maar naar het scherm zitten kijken" Max Verstappen vecht zich naar P6 in Zandvoort, Russell pakt pole + UITSLAG Norris tevreden met P2 maar ziet ruimte voor verbetering: "Makkelijk eerste of vijfde kunnen worden" Charles Leclerc: "Max Verstappen heeft tot nu toe een ongelofelijke carrière" Verstappen gefrustreerd na lamentabele sprintkwali in Zandvoort: “Lastig om grip en balans te vinden” Zandvoort Racefestival maakt zich op voor slotweekend met drie festivalterreinen, live Formule 1 en bijzonder optreden van Bodhi George Russell ziet kapers op de kust na sprintpole in Zandvoort: “Ferrari en McLaren zien er snel uit” Yuki Tsunoda was in Griekenland toen hij telefoontje kreeg: "De afgelopen maanden heb ik alleen maar naar het scherm zitten kijken" Max Verstappen vecht zich naar P6 in Zandvoort, Russell pakt pole + UITSLAG
Formule 1

Max Verstappen bijt van zich af! "Iedereen mag zijn mening hebben, maar ik doe gewoon mijn eigen ding"

Door Bas Kaligis7 juni 2018 · 19:09 uur1 min lezen
Max Verstappen heeft tijdens de FIA persconferentie in Montreal voorafgaand aan de Grand Prix van Canada nog eens laten weten dat hij zijn aanpak en zijn rijstijl niet aanpast. "Want dat heeft me gebracht tot waar ik nu sta!"


“Iedereen mag zijn mening hebben, maar ik doe gewoon mijn eigen ding", liet Verstappen nadrukkelijk weten. "Natuurlijk is het jaar tot op heden nog niet zo goed gelopen. Niet zoals ik had gewild, met een paar fouten, zoals in Monaco en China. Maar daar wil ik niet over blijven praten. Ik focus me op wat er gaat komen en heb er vertrouwen in dat ik het om kan draaien. De snelheid is er: ik ben elk weekend snel geweest. Het zou pas echt een probleem zijn als ik langzaam was. Ik wil elke Grand Prix winnen, dat is nooit anders geweest. Dus ik benader het zoals ik altijd gedaan heb.”

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×