"Lewis Hamilton zal Vettel op een dag slaan... met zijn vuist”
Niki Lauda denk dat er een moment komt dat de rivaliteit tussen Lewis Hamilton en Sebastian Vettel een fysieke strijd wordt, naast de baan. In Baku reed Vettel naast de Brit en stuurde opeens naar rechts en raakte de wagen van Hamilton.
Vettel werd bestraft met een stop and go-penalty. Tegen de Engelse krant The Mirror zei Lauda: “Vettel raakte in paniek. Lewis zal hem een keer slaan. Niet met de auto, maar met zijn vuist. Als ik Lewis zou zijn, zou ik Sebastian aanspreken en vragen wat er mis is.”
São Paulo-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Max Verstappen moet achteraan starten en geeft tekst en uitleg! Wat is er allemaal vernieuwd aan de RB22?

Toppers incasseren gridstraf in Brazilië! Max Verstappen start achteraan en Ferrari-rijders Hamilton en Leclerc tien plaatsen straf

Volledige UITSLAG VT3 Grand Prix van São Paulo: Max Verstappen snelste, check de rondetijden!

Rafael Câmara blikt terug op eerste meters bij Haas: "Het is tot nu toe een heel mooi weekend geweest, heel bijzonder"
Meer nieuws
07-11

