Lance Stroll over de pikorde in Bahrein: "Tijdens het weekend moeten we veel aanpassen"
Lance Stroll verwacht dit weekend in Bahrein veel hitte, maar de Williams-coureur is getergd om er een goede show van te maken en de eerste punten van het seizoen binnen te halen. In Melbourne werd de Canadees veertiende. Stroll geeft toe dat de dagtrainingen in Barhein een indicatie zullen geven van de pikorde, zeker omdat de kwalificatie en de race in de avond verreden zullen werken.
“Zoals altijd zal dit een warm weekend worden. Ik geniet van de baan, die heeft een goed ritme. De condities tijdens het weekend zijn altijd lastig omdat trainingen overdag zijn en de race ’s nachts. Dit betekent dat je veel moet aanpassen gedurende het weekend.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"

