Illegale mix Mercedes? Wolff wuift beschuldigingen Red Bull weg: "Ze zien spoken"
Met de komst van nieuwe regels in de Formule 1 kijken de teams elkaar met argusogen aan. Ferrari vroeg de FIA al om opheldering met betrekking tot de actieve ophanging van Mercedes en Red Bull Racing. De vraag is nu of er in Melbourne tijdens de start van het seizoen een protest van de Italianen wordt ingediend. Christian Horner, teambaas bij Red Bull, liet al vallen dat de paranoia regeert bij de F1-teams, waardoor de ‘sharktale’ opnieuw terug is op de auto’s. Een derde gerucht dat in Barcelona in de wereld kwam is dat de snelheid van Mercedes voortkomt uit het mixen van olie met de brandstof.
Volgens het Duitse Auto Motor und Sport onthulde Red Bull dat zij concurrent Mercedes ervan verdenkt om een enorm vermogenvoordeel te hebben in de kwalificatie door deze mix. Toto Wolff ontkent dit echter.
“We hebben dat nooit gedaan”, reageerde de Oostenrijker tijdens de F1-test in Barcelona. “Zelfs voordat de sessie start zien sommige teams al spoken. Het is altijd duidelijk geweest dat olie niet in de brandstof kan zitten.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

F1-coureurs botsen over koelvesten tijdens hitteweekend in Singapore: "Het zou verboden moeten worden"

Max Verstappen ontloopt gridstraf in Singapore na onderzoek! Wat zeiden de stewards?

Sergio Pérez betwijfelt effect van budgetplafond: "Het is oneerlijk voor kleinere teams"


