Hoop doet leven: 'Michael Schumacher voor herstel naar de Verenigde Staten'
Michael Schumacher zou naar Amerika kunnen worden gebracht, waar een specialist in hersenbeschadiging de familie van de Formule 1-legende nieuwe hoop zou kunnen geven. Schumacher liep ernstige hersenbeschadiging op na een ski-ongeluk in 2013.
Veel gegevens over de toestand van Schumacher komen niet naar buiten, maar het Duitse magazine Bravo schrijft dat de conditie van Schumacher zwak is en dat zijn vrouw Corina hulp zoekt in Amerika. Schumacher zou volgens Bravo naar Dallas kunnen worden gebracht waar de familie een boerderij heeft. Daar heeft specialist Mark Weeks een kliniek die nieuwe hoop voor de Schumachers zou kunnen brengen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


