Formule 1

Honda F1 ontkent in alle toonaarden: "Verhalen over 223 PK winst zijn onzin en speculatie"

Uitgegeven door Robertjan Vos van Zalingen • 26 januari 2016 15:27

Grote koppen eerder deze week in de Spaanse krant AS dat Honda zo ongeveer 250 PK winst had gemaakt voor de krachtbron van 2016. De grootste winst zou gevonden zijn in het ERS systeem van de Japanners, wat zo ongeveer 160 PK achter lag op de concurrenten bij Ferrari en Mercedes. Door de nieuwe performance boost zou Honda gelijk komen met Ferrari en Mercedes en zou het zelfs ruim voor Renault liggen.


Dat klinkt bijna te mooi om waar te zijn. De Japanners vertelden aan Sky Sports F1 dan ook een heel ander verhaal dan dat AS eerder publiceerde: "Recente berichten hebben de suggestie van een gigantische impuls voor het vermogen van onze aandrijflijn gewekt. Deze verhalen zijn ongefundeerd en pure speculatie. We vragen de fans en media dan ook om ze als zodanig te behandelen."



De beste dagdeals met grote kortingen! Elke dag nieuwe dagaanbiedingen overzichtelijk weergegeven en altijd up-to-date. Profiteer van hoge kortingen op deze koopjes. Bekijk de dagaanbiedingen van vandaag! Kijk HIER eens vanuit je luie stoel of er iets bijzit voor je! Lekker online shoppen!

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS