Hamilton onthult dat hij vroeger op de PlayStation rondreed met zijn held, Kimi Raikkonen
Soms is het makkelijk om te vergeten hoe lang Kimi Räikkönen wel niet in de Formule 1 rijdt. De Fin is in de loop der jaren niet veel veranderd en tijdens de persconferentie van de Franse Grand Prix werden we door nota bene Lewis Hamilton weer even herinnerd aan zijn legendarische status.
Hamilton onthuld dat hij, toen hij 13 jaar oud was, veel het F1 spel speelde op de Playstation. Als een grote McLaren fan, koos de jonge Hamilton altijd Räikkönen uit om mee te racen. Hij spreekt vol lof over Kimi en over het respect wat de jongere generatie moet hebben voor levende legendes in de autosport. Kimi zelf blijft er koeltjes onder, niet geheel onverwachts. Bekijk hieronder de beelden van het moment.
So Lewis, who did you used to be on the #F1 game? 🎮 😃 pic.twitter.com/3H9e6idKPA
— Formula 1 (@F1) 27 juni 2018
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."

Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

