Fernando Alonso uitgeroepen tot Rookie of the Year in Indy 500 tijdens de officiële ceremonie
Fernando Alonso is uitgeroepen tot Rookie of the Year tijdens de 101ste uitvoering van de Indy 500. De Spanjaard kreeg de bijbehorende award tijdens de officiële overwinningceremonie in Indianapolis.
De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 was de best gekwalificeerde Rookie en startte van plek vijf. Alonso reed 27 rondes aan de leiding, meer dan elke andere Rookie, voordat motorproblemen einde van de race betekende voor hem. Alonso lag toen op de zevende plek, met nog 21 rondes te rijden. Hij werd uiteindelijk in de uitslag gezet op de 24ste plek.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"

Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen

Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"


