Fernando Alonso mild, nadat Sebastian Vettel hem 'idioot' heeft genoemd
MEXICO CITY - Fernando Alonso vindt dat hij Sebastian Vettel moet vergeven voor het feit dat de Ferrari-coureur hem een ‘idioot’ noemde over de boordradio. De opmerking kwam nadat de Spanjaard wijd was gegaan en voor de neus van de Duitser weer de baan opkwam.
Volgens de McLaren-coureur is de reden voor de uitval van de viervoudig wereldkampioen de ‘frustrerende periode’ waar Sebastian Vettel doorheen gaat bij Ferrari. Iets wat Alonso goed begrijpt, omdat hij de voorganger van de Heppenheimer was bij De Scuderia. De Spanjaard kon met het team uit Maranello een aantal keren aan de titel ruiken, maar kon er geen derde wereldtitel aan zijn palmares toevoegen.
“Ik hoorde wat Vettel zei op de radio, maar ik maak er geen punt van”, reageerde Alonso sportief na de kwalificatie. “Hij gaat door een frustrerende periode, voor hemzelf en voor Ferrari, dus moeten we hem vergeven.”
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton neemt opvallend standpunt over terugkeer F1 naar Midden-Oosten

David Coulthard waarschuwt Williams voor gevolgen als B-spec tegenvalt

Sky Sports F1-analist Jamie Chadwick uit kritiek op Antonelli na crash: “Het is alles of niets”

