Deal met Honda geeft Toro Rosso niet alleen meer PK's maar ook meer vrijheid: "Een groot verschil, geloof me"
Anders dan dat gezegd wordt hoe de motor in de wagen gezet worden, vindt Franz Tost dat de nieuwe deal met Honda, zijn team Toro Rosso ook veel meer inspraak heeft gegeven in het ontwerp van de nieuwe wagen. De overstap van Renault naar Honda voor het kampioenschap van 2018 is door Tost al eens omschreven dat Toro Rosso nu meer de status van een fabrieksteam heeft.
“Het is een groot verschil, geloof me”, zei Tost tegen het Engelse Autosport.com. “Het begint al met het ontwerp van de wagen. In het verleden kregen we een motor en de leverancier zei toen: ‘Kijk, dit is de motor, met de leidingen en de accu’s. Zet het maar in je auto’.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fernando Alonso: "De problemen bij de start waren behoorlijk vreemd"

Silly Season! Is de deur naar Toyota gesloten voor Esteban Ocon? "Want als je drie alfa-persoonlijkheden in één auto zet..."

Formule 2 maakt kalender voor 2027 bekend met twee nieuwe races


