Laatste nieuws
• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"
Formule 1

De glimlach van Daniel Ricciardo is terug na podium in Hongarije: "Van deze kan ik echt genieten”

Door Hamed Abed Ali24 juli 2016 · 17:12 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Ondanks de hoge verwachtingen bleek al gauw dat Mercedes iets te snel was en dat de strijd om de laatste podiumplaats in Hongarije zou gaan tussen Red Bull Racing en Ferrari. Red Bull F1-coureur Daniel Ricciardo reed vandaag tijdens de Grand Prix van Hongarije een solide race. Hij kreeg het voor elkaar om heel lang door te rijden op zijn super soft banden. De Australiër wist in de slotfase op die oude banden de Ferrari van Sebastian Vettel achter zich te houden en kwam daardoor na Hamilton en Rosberg als derde over de streep. Anders dan vorig jaar was hij dit keer wel blij met zijn derde plek. Hij bleef immers zijn teamgenoot Max Verstappen voor.

“Het is geweldig om dit jaar weer op het podium te staan, de vorige was natuurlijk een beetje bitter zoet, maar van deze kan ik echt genieten. De glimlach is terug, ik ben super blij. Het is mijn derde podium op rij, dus de baan ligt mij goed en de fans waren weer geweldig”, liet hij met een brede glimlach weten.

Vanaf het podium bedankte hij tot slot zijn team voor de auto en gaf aan dat ze steeds sterker en sterker worden.

H
Hamed Abed Ali
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×