Formule 1

"Contractverlenging Max Verstappen betekent een rivaal minder voor een stoeltje bij Mercedes of Ferrari"

Uitgegeven door Bas Kaligis • 29 oktober 2017 08:38

MEXICO-STAD - Het nieuwe contract van Max Verstappen bij Red Bull Racing zou een goede zaak kunnen zijn voor Daniel Ricciardo. De Australiër redeneert dat er nu een concurrent minder is in de strijd voor een stoeltje bij Ferrari of Mercedes.



Eerder deze maand kondigde Red Bull aan dat Verstappen zijn contract had verlengd en tot eind 2020 bij het team uit Milton Keynes zal blijven. De nieuwe deal van de Nederlander betekent dat hij niet in de race is om een stoeltje bij Ferrari of Mercedes in 2019. Dat, zegt Ricciardo, is goed voor zijn eigen kansen.

"Ik denk niet dat Max' contractverlenging me op enige manier pijn doet," zei hij. "Het heeft mijn positie zelfs iets sterker gemaakt. En Red Bull heeft duidelijk gezegd dat ze ons als koppel willen houden. Ik denk dat ik op dit moment rustig kan afwachten. Ik rijd volgend seizoen nog bij Red Bull. Dan kan ik zien waar we staan en dan zie ik wel verder. Ik ga de trekker niet te vroeg overhalen. Ik denk dat ik slim moet zijn en mijn tijd moet nemen."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS