Laatste nieuws
• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota
Formule 1

Chase Carey: "Formule 1 moet een nieuwe generatie aantrekken"

Door Daan Daniels13 december 2017 · 13:49 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Chase Carey heeft gezegd dat het de taak is van Liberty Media om fans die al jaren fan zijn voor zich te winnen. Liberty Media maakte een einde aan het tijdperk Bernie Ecclestone, kwam met nieuwe plannen, maar Formule 1-baas Carey zegt: “De fans die zijn opgegroeid met de Formule 1 vormen de basis van de sport. Fans zijn essentieel. Maar we willen ook een nieuw publiek interesseren voor de sport.”

Tegen het Franse Auto Hebdo zei Carey verder: “Om dit te bereiken moeten we oplossingen vinden die het historische element respecteren maar tegelijkertijd ook nieuwe mensen aantrekken. We moeten een nieuwe generatie interesseren voor het publiek.”

D
Daan Daniels
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×