Antonio Giovinazzi vervangt Ericsson bij Sauber vanaf 2019 en wordt nieuwe teamgenoot van Kimi Raikkonen
Uitgegeven door Stefan Kerk • 25 september 2018 13:06
Alfa Romeo Sauber heeft bekend gemaakt dat vanaf 2019 Antonio Giovinazzi de tweede coureur bij de Zwitserse renstal wordt. De Italiaan gaat Kimi Raikkonen vergezellen. Voor Marcus Ericsson betekent dit waarschijnlijk het einde van zijn Formule 1-carrière.
Het team verklaart dat de samenkomst van het team en de coureur natuurlijk is gegaan. Giovinazzi heeft met zijn Italiaanse roots van nature een band met Alfa Romeo.
Giovinazzi is vanzelfsprekend erg blij met de kans bij de Zwitserse renstal: “Ik ben over de wolken. Het is een droom die uitkomt. Voor een Italiaan als ik is dit natuurlijk een eer. Ik kijk ernaar uit om een merk als Alfa Romeo uit te dragen. Ik wil graag Scuderia Ferrari en Alfa Romeo Sauber bedanken voor deze kans. Ik ben heel gemotiveerd en kan niet wachten om te beginnen.
Het contract loopt pas vanaf 2019, maar Giovinazzi zal dit seizoen ook al in actie komen. De Italiaan gaat sowieso de eerste vrije training rijden in Sotsji. Giovinazzi gaat beginnen aan zijn tweede termijn bij Sauber, waar hij in 2017 al 2 races voor reed als invaller voor de toen geblesseerde Pascal Wehrlein.





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.