Formule 1

2018 British Formula 1 Grand Prix livestreaming Silverstone

Uitgegeven door Bas Kaligis • 7 juli 2018 11:45 • Print artikel

2018 British Formula 1 Grand Prix livestreaming Silverstone! De Formule 1-coureurs en F1-renstallen hebben een druk raceprogramma in juli met drie back-to-back-races. Een week na de grandioze F1-race op de Red Bull Ring in Oostenrijk, kan Max Verstappen nu op Silverstone opnieuw aan de bak in de Formule 1 Grand Prix van Groot-BrittanniŽ. Wat kan Max Verstappen op het circuit van Silverstone? En wat doet het weer? (zie weersverwachtingen). Dit seizoen F1 2018 zijn alle Formule 1-races rechtstreeks te volgen via Ziggo Sport, de gratis sportzender voor alle Ziggo klanten op kanaal 14. Uiteraard maakt Ziggo Sport de F1-races ook beschikbaar op Ziggo Sport Totaal. Daar zie je ook gegarandeerd alle vrije trainingen, de kwalificatie en de racebeelden van elke Formule 1 Grand Prix. LIVE-STREAMING Formula 1 British Grand Prix Silverstone. Hoe laat Max Verstappen in actie komt, kunt u op onderstaande tijdschema zien:

livestreaming Formula 1


Timingschedule 2018 Formula One British Grand Prix Silverstone:
Zaterdag 7 juli (Nederlandse tijden): 	 
Formula 1 Preview qualifying 14:00 - 15.00 (LIVE)
FIA Formula 2 Drivers' Parade 14:10 - 14:30
Promoter Actvity Chinook Helicopter Display 14:10 - 14:30
Formula 1 Qualifying 15:00 - 16:00 (LIVE)
FIA Formula 2 First Race (29 Laps Or 60 Mins) 16:45 - 17:50 (LIVE)
Formula 1 Drivers' Fan Forum 18:00 - 19:00
FIA Formula 2 Press Conference 18:05 - 18:35 (LIVE)
Porsche Supercup Qualifying Session 18:15 - 18:45
Formula 1 F1 2 Seater (3 x 2 Laps) 19:00 - 19:30
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 19:30 - 20:00
Track Activity Formula Student Demonstration 20:00 - 20:30

Zondag 8 juli
Formula 1 F1 2 Seater (1 x 2 Laps) 08:30 - 08:40
GP3 Series Second Race (15 Laps / 30 Mins) 09:05 - 09:40
FIA Formula 2 Second Race (21 Laps / 45 Mins) 10:20 - 11:05 (LIVE)
FIA Formula 2 Press Conference 11:35 - 12:05
Masters Historic Second Race (25 Mins) 11:30 - 12:00
Porsche Supercup Second Race (13 Laps or 30 Mins) 12:25 - 13:00
Promoter Activ70th Anniversary Parade Lap 13:10 - 13:20
Paddock Club Paddock Club Pit Lane Walk 13:30 - 14:15
Paddock Club Paddock Club Truck Tour 13:25 - 13:55
Formula 1 Drivers' Track Parade 13:30 - 14:00 (LIVE)
Formula 1 Starting Grid Presentation 14:10 - 14:20 (LIVE)
Promoter Activity The Red Arrows 14:30 - 14:50
Formula One National Anthem 14:56 - 14:58 (LIVE)
Promoter Activity The Red Arrows Fly Past 14:57 - 14:59
Formula 1 Grand Prix (52 Laps or 120 Mins) 15:10 - 17:10 (LIVE)


MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS