Autosport Internationiaal Singleseaters • FIA Formule 2

Haas F1-junior Maini snelste, MP Motorsport sterk, Nyck de Vries goed bezig in Prema-bolide + UITSLAG

Uitgegeven door Edwin Schimmel • 1 december 2017 21:48 • Print artikel

ABU DHABI - Haas F1-junior Arjun Maini heeft tijdens de tweede Formule 2 testdag op het Yas Marina circuit in Abu Dhabi de snelste tijd neergezet. De snelste man van de eerste testdag, en van de ochtendsessie was Louis Delatraz in de bolide van MP Mortosport. Hij zette in de avondsessie de tweede tijd neer gevolgd door Alexander Albon in de DAMS.



Maini, racewinnaar in de GP3 dit seizoen voor het team van Jenzer Motorsport, zette de vijfde tijd neer tijdens de ochtendsessie maar deze werd hem later afgenomen nadat zijn Russian Time bolide te licht werd bevonden. Een uur na het begin van de middagsessie zette Maini echter een 1.48.645 op de klokken waarmee hij uiteindelijk 0.058 van een seconde sneller was dan Dalatraz.



McLaren-junior en nieuwbakken Prema-coureur Nyck de Vries eindigde zijn dag in Abu Dhabi op de vierde plaats, net voor mede McLaren-junior Lando Norris die de vijfde tijd noteerde.

Formule 2 testdag 2, Abu Dhabi, 01-12-2017:

Day 2 Morning results

P Driver Team Laptime Laps
1. Louis Delétraz MP Motorsport 1:49.134 26
2. Alexander Albon DAMS 1:49.178 28
3. Nicholas Latifi DAMS 1:49.532 28
4. Tadasuke Makino RUSSIAN TIME 1:49.654 35
5. Lando Norris Campos Racing 1:49.780 32
6. Ralph Boschung MP Motorsport 1:49.883 16
7. Rene Binder Rapax 1:50.055 29
8. Guanyu Zhou Rapax 1:50.122 21
9. Maximilian Gűnther Racing Engineering 1:50.581 27
10. Oliver Rowland Racing Engineering 1:50.875 27
11. Pietro Fittipaldi Trident 1:51.039 33
12. Julien Falchero Arden International 1:51.344 24
13. Michael Dorrbecker Campos Racing 1:52.208 23
14. Santino Ferrucci Trident 1:52.691 40
15. Jack Aitken ART Grand Prix 1:52.901 36
16. Nirei Fukuzumi Arden International 1:52.984 42
17. George Russell ART Grand Prix 1:53.108 36
18. Nyck De Vries PREMA Racing 1:54.296 43
19. Sean Gelael PREMA Racing 1:54.752 43
20. Arjun Maini RUSSIAN TIME - 21

Evening results

1. Arjun Maini RUSSIAN TIME 1:48.645 21
2. Louis Delétraz MP Motorsport 1:48.703 24
3. Alexander Albon DAMS 1:48.741 24
4. Nyck De Vries PREMA Racing 1:48.769 27
5. Lando Norris Campos Racing 1:49.005 30
6. Santino Ferrucci Trident 1:49.027 27
7. Jack Aitken ART Grand Prix 1:49.232 30
8. Nicholas Latifi DAMS 1:49.264 30
9. Tadasuke Makino RUSSIAN TIME 1:49.312 18
10. Oliver Rowland Racing Engineering 1:49.344 27
11. George Russell ART Grand Prix 1:49.353 32
12. Ralph Boschung MP Motorsport 1:49.430 14
13. Guanyu Zhou Rapax 1:49.592 27
14. Maximilian Gűnther Racing Engineering 1:49.623 34
15. Rene Binder Rapax 1:49.649 29
16. Nirei Fukuzumi Arden International 1:49.779 30
17. Sean Gelael PREMA Racing 1:49.959 33
18. Pietro Fittipaldi Trident 1:50.102 33
19. Julien Falchero Arden International 1:50.824 32
20. Michael Dorrbecker Campos Racing 1:51.864 32


MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS