Autosport Internationaal Toerwagens • Autosport INT Diversen

LIVE-TIMING EuroFormula Open 2017 op Paul Ricard: kwalificatie en twee races

Uitgegeven door Mitchell Koolen • 4 maart 2017 09:45 • Print artikel

Twaalf nationaliteiten en 22 auto's nemen deel aan de EuroFormula Open pre-season als generale repetitie in Le Castellet.

2017 EuroFormula Open
©2017

Men verwacht op het Circuit de Paul Ricard wederom een evenement met close-racing. Voor het seizoen 2017 ziet het er naar uit dat de auto's nog dichter op elkaar zitten. Na de eerste twee testdagen op het Circuit de Barcelona twee weken geleden, ziet de EuroFormula Open 22 auto's in Le Castellet, voor het tweede winterevenement.

Regerend kampioen in deze klasse, Campos Racing, zet vier auto's in. De Dallaras zijn voor coureurs, Petru Florescu uit Roemenië, de Brazilianen Matheus Ioro, Thiago Vivacqua en de Fin Simo Laaksonen. Florescu reed magnifiek naar de top van de tijdwaarneming in Barcelona. Zijn teamgenoten Vivacqua en Ioro lieten ook hun talent zien. Laaksonen maakt zijn debuut in de op Formule 3 gebaseerde auto. Hij spendeerde de laatste drie seizoenen in de Formule 4.

De kalender voor deze race klasse ziet er als volgt uit in 2017:

Estoril 29-30.04.2017
Spa 27-28.05.2017
Paul Ricard 10-11.06.2017
Hungaroring 01-02.07.2017
Silverstone 02-03.09.2017
Monza 30.09-01.10.2017
Jerez 07-08.10.2017
Barcelona 28-29.10.2017

Het schema voor dit weekend kunt u vinden via onderstaande link:
EuroFormula Open wintertest Circuit Paul Ricard

Volg hieronder de live-timing van de wintertest en races op het Circuit Paul Ricard van de EuroFormula open met om 11.00 uur de kwalificatie, om 15.00 uur race 1 en om 17.25 uur race 2.



MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS